Cesta FotoZeuse

O fotozeus

 

Cesta FotoZeuse

Od roku 2009 se staráme o spolehlivé a rychlé zvěčnění Vašich zážitků a vzpomínek. U nás to začalo jedním výletem a touhou nenechat krásné fotografie zapadnout v jedné z mnoha složek v počítači. Tím začala dlouhá pouť, kdy na začátku byly první pokusy o fotoknihu z naší dovolené pro vlastní potřeby.

Je pravdou, že první pokusy nebyly zcela zdařilé, nicméně tato tvorba nás zcela pohltila a začala naše vášeň ve zdokonalování výroby fotoknih ke kterým jsme později zařazovali další a další fotoprodukty. Z nadšení se postupem času stalo plnohodnotné podnikání a náš tým se rozrostl na stálých 15 členů, který zajišťuje rychlé a bezchybné vyřízení vašich požadavků.

Fotokniha, fotozeus, online program

 

Díky naším dlouhodobým zkušenostem se můžete spolehnout, že výroba Vaší fotoknihy je v dobrých rukou. Jsme si vědomi individuálních požadavků, které máte, a proto náš grafický tým inovuje a přidává stále nové šablony, které si můžete vybrat / změnit v průběhu tvorby dle svého přání.

Fotokniha, fotozeus, online programFotokniha, fotozeus, online program

 

Fotoknihu vytvoříte pomocí intuitivního a přehledného online editoru, který je zdarma. Potkáváme se s žádostí o dodatečné vytištění knih pro babičky, tety a jiné členy rodiny, kterým jste knihu ukázali. Z tohoto důvodu vám po registraci a vyřízení vaší objednávky uložíme Vaše projekty po dobu 3 měsíců na našich serverech a to na naše náklady. Kdykoliv se tedy k projektu vraťte a knihu znovu objednejte, upravte, či doplňte.

Fotokniha, fotozeus, online program

 

Zadejte email Vaší objednávky